Завершилися розкопки на Циркунівському городищі

2 вересня 2013, 13:13

З 12 по 28 серпня 2013 р. археологічна експедиція Харківського історичного музею здійснювала розкопки на Циркунівському городищі Харківського району Харківської області.

В результаті досліджень були знайдені археологічні матеріали скіфського часу: побутова та технічна кераміка, культові предмети, сільськогосподарські знаряддя, остеологічні матеріали. Відкрито ряд об’єктів господарського призначення.

Цьогорічні розкопки дозволили більш чітко визначити дату заснування городища – в межах кінця VI – початку V ст. до н.е.

Планомірні дослідження Циркунівського городища дозволяють щорічно отримувати важливу інформацію щодо характеру забудови пам’ятки, а також збагачують наші знання про побут та матеріальну культуру осілих землеробів та скотарів скіфського часу.