Жіноча мода ХІХ століття у дзеркалі історії

11 березня 2015, 11:39

7 березня 2015 року у залі експозиції «Харків ХІХ ст. Історичні етюди» для всіх бажаючих відбулася інтерактивна лекція «Жіноча мода ХІХ століття у дзеркалі історії».
Гості заходу ознайомилися з тематичною мультимедійною презентацією і прослухали цікаву розповідь про мінливу моду позаминулого століття і її взаємозв’язок з історичними та політичними подіями. Крім того, лекція була доповнена показом рідкісних старовинних фотографій, жіночих аксесуарів і предметів вбрання з фондів Історичного музею.
В якості розваг відвідувачам було запропоновано традиційну гру тієї доби у шаради та міні-квест по виставці, під час якого гості музею побачили розмаїття принад, котрими модниці ХІХ століття підкреслювали свою вишуканість і красу.