Знайомство зі старовинними ялинковими прикрасами

4 грудня 2017, 07:49

Проводити у грудні різноманітні заходи, присвячені новорічним святам, вже стало доброю традицією Історичного музею. У суботу темою зустрічі з відвідувачами під час факультативу стала історія новорічної ялинки та її святкового вбрання.
Поговорили про зародження цього звичаю, про періоди, коли ялинка була під забороною або, навпаки, використовувалася в якості ідеологічного символа, а також про технологію виготовлення ялинкових прикрас.
І, звісно, не оминули увагою фондову колекцію ХІМ, яка викликала жваве зацікавлення у дітей та теплі спогади у дорослих. На завершення заходу були проведені конкурси, за участь у яких кожен з дітей отримав традиційну ялинкову прикрасу, виготовлену власноруч співробітниками музею.