Панель користувача

ОСТАННІ НОВИНИ

Вікторина, тест на знання історії
15 березня (сер), 10:03

Зустріч у музеї до Дня українського добровольця

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, активних учасників добровольчих формувань, що брали участь у Революції гідності. Саме 14 березня 2014 р. з членів самооборони Майдану почалось формування першого добровольчого військового підрозділу – 1-го резервного батальйону щойно відновленої Національної гвардії України. А у Харкові на той момент склалася дуже важка ситуація, наше місто наповнили російські та проросійські бойовики. Саме 14 березня 2014 р., коли під Києвом почалось формування 1-го резервного батальйону НГУ, у Харкові на вулиці Римарській відбувся бій між українськими патріотами, більшість з яких пізніше стануть бійцями добровольчих батальйонів, та бойовиками антиукраїнських формувань.
14 березня 2017 р. на День українського добровольця, на річницю бою на вулиці Римарській в Харкові, до музею завітали студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Перед ними виступив учасник бою на Римарській у Харкові з українською сторони, і розповів про цікаві подробиці тих подій і зародження добровольчого руху у Харкові. Після зустрічі співробітник музею Богдан Івченко провів екскурсію для студентів по експозиції «АТО та Харківщина», де звернув особливу увагу на участь добровольців у процесі захисту Батьківщини в умовах проведення антитерористичною операції на Донбасі.

МУЛЬТИМЕДІЯ

ПОВ'ЯЗАНІ ТЕМИ: