Зустріч учасників АТО з учнями

18 лютого 2016, 07:52

17 лютого 2016 р. до Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова завітали учні Харківської загальноосвітньої школи № 131. Для учнів старшим науковим співробітником відділу науково-освітньої роботи Ю. О. Люлько була проведена екскурсія виставкою «Наш край», де екскурсовод особливу увагу звернула на подвиги славних лицарів козаків. А після екскурсії, в актовій залі музею учні зустрілись з учасниками антитерористичної операції на Донбасі Артуром Ільченко та Ігорем Лядовим. Учасники АТО розповіли учням про свій досвід та продемонстрували зразки зброї та екіпірування українських воїнів. Подібні зустрічі сприяють патріотичному вихованню учнівської молоді на прикладі українських воїнів давнини і нашого часу.