Зустріч з ветеранами та учасниками бойових дій

23 серпня 2013, 09:06

22 серпня 2013 року в актовій залі музею відбулась традиційна зустріч учасників бойових дій в Великій Вітчизняній війні, ветеранів Збройних Сил та праці з офіцерами, курсантами та солдатами. Зустріч була організована спільно з Харківською обласною організацією «Всеукраїнська спілка радянських офіцерів». В ході зустрічі пройшла презентація книги «23 августа 1943 года — один Великий День из истории Харькова», випущеної в Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія», що містить спогади учасників та очевидців звільнення міста Харкова. Також учасники змогли переглянути фрагменти фільма «Ніч довжиною в 641 день», що висвітлює період окупації міста, фотографії Харкова часів Великої Вітчизняної війни, а також відвідати екскурсії по експозиціям і виставкам музею, присвяченим періоду Великої Вітчизняної війни.