інтерактивний захід на тему «Затвердження Державного Герба України»

22 лютого 2018, 14:19

22 лютого 2018 року о 13.30 на базі Харківської гімназії № 13 для учнів 9-х класів було проведено інтерактивний захід на тему «Затвердження Державного Герба України», присвячений 100 річниці від дня ухвалення (25 лютого 1918) Малою радою (комітетом Української Центральної Ради) в м. Коростень Тризуба – Малого державного герба. Учні доторкнулися до такого цікавого розділу історичної науки, дисципліни, як геральдика. Також дізналися, що тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним Гербом УНР, у ХХ ст. як символ репрезентував різні політичні організації. Ставши Державним Гербом сучасної України тризуб символізує тяглість і спадкоємність традицій нашої території.