Харківський історичний музей

Бачити більше

«Бачити більше» — новий відеопроєкт Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова. Це серія відеороликів, що ставлять за мету привернути увагу до експонатів та популяризувати музей.

У коротких відеорозповідях акцент зроблено на бекґраунді артефактів та фактах з їхньої історії, які часто невідомі широкому загалу. За задумом музейників, «розкриття» цих предметів приверне увагу до музейної колекції та заохотить більшу кількість людей відвідати заклад.

У створенні проєкту взяли участь співробітники музею Костянтин Дубін, Юлія Стаднік, Дмитро Кузубов, а також відеооператор Олександр Поберайло й звукорежисер Валерій Бескорсий. Сценарії до відео розробляли самі музейники, вони також брали участь у зйомках у якості сторітелерів.

Епізод 1. Танк Mark V

У першому епізоді мова йде про музейний експонат, знайомий кожному, хто бував у центрі Харкова — один із перших танків в історії людства Mark V.

Епізод 2. Реклама XIX століття

У другому епізоді на прикладі реклами кондитерських виробів ХІХ століття ми покажемо, якими хитрощами харківські підприємці раніше просували свою продукцію