Харківський історичний музей відзначив День музеїв

19 травня 2021, 07:57

У вівторок, 18 травня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбувся День музеїв. На честь цього свята гості музею мали змогу вільно відвідати заклад, а також безкоштовно долучитись до екскурсій.

Протягом всього дня всі охочі безкоштовно відвідали виставки «Велич подвигу народного 1939-1945», «Від відбудови до перебудови 1943-1991», «Калейдоскоп музейних скарбів», «Будянські барви», «Двічі присягу не дають», «Алани, хозари, болгари?», «Кондитерка и Ко».

Також вперше з початку пандемії гості музею мали змогу оглянути експозицію «Слобожани», що розпочала роботу минулого року на честь 100-річчя нашого закладу та розповідає про історію людей, що населяли нашу землю від найдавніших часів до початку XX ст.

Ми завжди раді відвідувачам. Дякуємо всім, хто завітав до музею та приєднався до екскурсій!

Звертаємо увагу, що в найближчі вихідні, 22-23 травня, музей працюватиме за звичним графіком роботи. Вхід на кожну з виставок — за стандартним тарифом, який вказано на сайті музею.