Музей створив пересувну виставку до Дня української писемності та мови

9 листопада 2020, 08:15

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це пов’язано з вшануванням Нестора-Літописця — відомого історика-хроніста давньої Русі та послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Напередодні цієї дати співробітники Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова організували пересувну виставку «Мовні традиції українців. Історичний код».

В умовах світової пандемії коронавірусу колектив музею популяризує свою роботу всіма доступними способами.

На честь Дня української писемності та мови, який щороку відзначають 9 листопада, співробітники музею організували пересувну виставку «Мовні традиції українців. Історичний код».

З 6 листопада виставка демонструється в Харківському науковому ліцеї-інтернаті «Обдарованість». З 9 по 13 листопада всі учні ліцею відвідають її, а також проведуть на базі виставки святковий захід до Дня української писемності та мови.