У музеї почали діяти нові правила відвідування

6 грудня 2021, 11:29

З 6 грудня набувають чинності нові карантинні правила для регіонів, що перебувають у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки. Саме такі правила діятимуть у Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова.

Згідно з постановою Кабміну, відсьогодні всі відвідувачі закладів культури (віком від 18 років) в «жовтій» зоні повинні мати один із наступних документів:

• «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів) і документ, що посвідчує особу;
• «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
• Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
• іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
• негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години);
• сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Таким чином вхід до музею для повнолітніх відвідувачів дозволятиметься лише за умови наявності цих документів. Правила щодо носіння маски або респіратора під час перебування в музеї залишаються незмінними.

Дякуємо за розуміння та просимо уважно поставитися до нових карантинних норм. Бережіть себе та оточуючих!