Панель користувача
Про музей
Музейний аудіогід для смартфонів на базі програми izi.travel

Аудіогід - це програма для портативних пристроїв (смартфонів, планшетів), що дозволяє прослуховувати історії про окремі музейні експонати, інсталяції, виставки.

Для того, щоб скористатися аудіогідом у Харівському історичному музеї необхідно встановити на смартфон програму izi.travel.

Ця програма доступна для мобільних операційних систем Android, iOS, Windows.

Для роботи з аудіогідом у експозиціях музею розміщені спеціальні QR-коди.

Код, який треба просканувати, щоб слухати музейний аудіогід

Для того, щоб прослухати історію про експонат, необхідно відсканувати цей код за допомогою програми izi.travel або ввести номер експонату, вказаний поруч з QR-кодом.

Сканування QR-коду для музейного аудіогіду

Після цього у програмі відкриється сторінка обраного експонату та почне відтворюватися аудіо з відповідною історією.

Wi-Fi

Для зручності відвідувачів у деяких експозиціях доступний безкоштовний Wi-Fi. Назва точки доступу: MTG Site.

Веб-сторінки музейних виставок, для яких доступні аудіогіди або безкоштовний Wi-FI, позначені відповідними позначками:

позначка аудіогіду  позначка безкоштовного Wi-Fi

ПОВ´ЯЗАНІ ТЕМИ: