Правила відвідування музею під час карантину

В умовах адаптивного карантину, що діє в Україні з 1 серпня, Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова працює в обмеженому режимі з дотриманням протиепідемічних норм.

Який графік роботи музею на карантині?

Музей тимчасово працює з 14:00 до 17:00 з вівторка по суботу включно.

Які правила відвідування?

Згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я України, вхід у музей дозволяється лише в респіраторах або захисних масках, що відповідають чинним державним стандартам та повністю закривають ніс і рот.

На п’яти квадратних метрах площі має знаходитись не більше однієї особи. Відвідувачі повинні тримати дистанцію не менше ніж 1,5 метра.

Гості музею мають змогу скористатись у закладі антисептичними засобами.

Які виставки можна подивитись?

Наразі для відвідувачів відкриті наступні виставки:

Інші виставки тимчасово закриті для відвідувачів.

Чи є можливість потрапити на екскурсію?

Гості музею можуть відвідати всі вищезгадані виставки в екскурсійних групах. Екскурсії проводяться щосуботи. Склад груп — не більше п’яти осіб.

Просимо з розумінням поставитися до вимушених заходів безпеки та дотримуватися під час відвідування музею протиепідемічних норм.

Слідкуйте за оновленнями відвідування музею у нас на сайті та в соціальних мережах.