Давня кераміка та етнос (гончарні традиції прадавніх мешканців України)

Початок: 21.03.2015, 12:00

Місце: актова зала

21 березня 2015 року Харківський історичний музей запрошує знов поринути у світ давньої історії і археології.
Для археолога керамічні вироби є одним з найважливіших джерел до реконструкції подій давнього минулого. Як з маленького уламка глиняної посудини дізнатись про життя давньої людини, розкажуть наші співробітники.
Гості музею зможуть подивитися та доторкнутися до давніх артефактів, поставити запитання спеціалістам-археологам. А спеціалісти, у свою чергу, розкажуть про сучасні методи вивчення давньої кераміки.
В рамках заходу планується майстер-клас з виготовлення глиняного посуду давнім способом, а також відвідання експозиції музею.
Зустріч відбудеться в суботу 21 березня у актовій залі музею о 14:00.

Додаткова інформація за тел.: 067 3979759 (куратор археологічного факультативу Костянтин Пеляшенко).