Анонси

Факультатив «Grand-tour або великі мандрівки виховання та освіти у XVIII — XIX ст.»

Початок: 20.02.2021, 12:00

Місце: актова зала

У суботу, 20 лютого, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбудеться факультатив «Grand-tour або великі мандрівки виховання та освіти у XVIII — XIX ст.»

У XVIII-XIX ст. завершальним етапом у освіті представників дворянства та вихідців із заможних родин була подорож Європою, що тривала кілька років, — гранд-тур.

Молоді люди повинні були побачити та пізнати «великий світ», залишивши рідні домівки. Мандрівників захоплював вир нових вражень і відчуттів серед античної спадщини та мистецтва Італії, блискучого та модного Парижа.

Як після цього не піде обертом голова? Чи змінював гранд-тур молодих людей? Що вони привозили додому після своїх подорожей? Як проходив гранд-тур представників імператорських сімей?

Запрошуємо вас до музею, щоб здійснити власний гранд-тур та побачити унікальні предмети з фондової збірки!

Факультатив відбудеться в актовій залі музею у суботу, 20 лютого, о 14:00. Вартість квитка: для дорослих — 30 грн; для дітей, учнів, студентів — 20 грн.