Факультатив «Історія Різдвяної ялинки»

Початок: 12.12.2021, 12:00

Місце: актова зала

У неділю, 12 грудня, в актовій залі Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова відбудеться факультатив «Історія Різдвяної ялинки».

Новий рік — улюблене свято дітей та й більшості дорослих. Свято зі своєю історією, традиціями й атрибутами.

До ХVІІ ст. новорічні прикраси були їстівними — горіхи, печиво, фрукти, шматочки цукру та інші солодощі. Різдвяне дерево наряджали за канонічними правилами: на маківку вішали Віфлеємську зірку, на гілки — яблука, свічки, фігурні пряники, печиво, вафлі.

Під час чергового музейного факультативу ви зможете заглибитися в історію святкових традицій та дізнатися, як еволюціонували новорічні атрибути крізь століття.

Факультатив відбудеться в неділю, 12 грудня, о 14:00. Вартість квитка для дітей, учнів і студентів — 20 грн, для дорослих — 30 грн.