Факультатив «Радянське кіно як дзеркало історії»

Початок: 3.10.2020, 10:00

Місце: інтернет

У суботу, 3 жовтня, відбудеться онлайн-факультатив «Радянське кіно як дзеркало історії».

Художні фільми уже давно стали головним і найбільш поширеним носієм масової культури. В ілюзіонах початку ХХ сторіччя та сучасних кінотеатрах можна розгледіти колективні мрії та страхи перед майбутнім, модні тенденції та світоглядні зміни.

Під час онлайн-факультативу «Радянське кіно як дзеркало історії» разом зі старшим науковим співробітником Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Костянтином Дубіним ви поглянете на суспільні трансформації в нашій країні протягом 1920 — 1970-х років крізь призму радянських картин.

Факультатив відбудеться в Zoom у суботу, 3 жовтня, о 13:00. Підключитися до перегляду можна буде за посиланням. Ідентифікатор конференції: 737 3205 2571. Код доступу: 0HLL7x