Анонси

Факультатив «Таємниця за сімома печатками або деякі цікавинки з музейної колекції сфрагістики»

Початок: 25.10.2020, 12:00

Місце: інтернет

У неділю, 25 жовтня, відбудеться онлайн-факультатив «Таємниця за сімома печатками або деякі цікавинки з музейної колекції сфрагістики».

Печатка — невеличкий, але важливий предмет, що впливає на життя кожного громадянина. Без нього недійсний жодний документ.

Чергове наше факультативне заняття буде присвячене сфрагістиці — науці про печатки. Під час онлайн-зустрічі співробітник Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Сергій Дейнеко розповість про еволюцію печатки та познайомить з цікавинками з фондів музею.

Факультатив відбудеться в Zoom у неділю, 25 жовтня у 14:00. Підключитися до перегляду можна буде за посиланням. Ідентифікатор конференції: 773 7361 4877 Код доступу: c4H3U0