Факультатив для дітей «Видатні харків’яни: історія в обличчях»

Початок: 27.02.2021, 12:00

Місце: актова зала

У суботу, 27 лютого, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбудеться творчий факультатив для дітей «Видатні харків’яни: історія в обличчях».

Чи є у вас людина, якою ви захоплюєтесь та вважаєте своїм зразком? Можливо, це герой мультику, фільму, гри або голівудський актор? А чи знаєте ви, що на Харківщині жили та працювали люди, чиї імена та заслуги відомі по всьому світу?

Дізнайтесь про наших супергероїв-земляків та займіться фарбуванням унікальних розмальовок від Харківського історичного музею! Підійде все: кольорові олівці, фломастери, фарби.

З відомими та яскравими постатями дітей познайомить співробітниця музею Катерина Мамонтова.

Факультатив відбудеться в актовій залі музею у суботу, 27 лютого, о 14:00. Вартість квитка: для дорослих — 30 грн; для дітей, учнів, студентів — 20 грн. Попередній запис здійснюється за посиланням: https://forms.gle/1hztx9eYW462nJQD7