Інтерактивний освітній захід «Ми діти твої, Україно».

Початок: 14.05.2016, 11:00

Місце: актова зала

14 травня о 14.00. Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова щиро запрошує дітей та їх батьків на інтерактивний захід “Ми діти твої, Україно”. Захід розрахований на дітей — учнів середніх класів ЗОШ і буде присвячений Міжнародному дню захисту дітей, який незабаром завітає до нас. Діти матимуть змогу полинути в історію славної та чудової землі, яка зветься “Україна” та більше дізнатися про минуле наших предків, їх самобутні традиції, звичаї та обряди. Діти довідаються про важливі складові життя та побуту українців — хату-мазанку, різноманітні предмети побуту, народні страви, найголовніші символи та обереги, народні пісні та безцінні перлини народної мудрості. На дітей чекатимуть цікаві вікторини, конкурси, змагання і звісно ж — призи!
Місце проведення: актова зала Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова, вул. Університетська, 5. Вартість участі: 4 грн.-діти, 6 грн.- дорослі.