Анонси

Інтерактивний захід «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Фронтові експонати з цікавою історією»

Початок: 9.05.2021, 11:00

Місце: актова зала

У неділю, 9 травня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбудеться інтерактивний захід до Дня Перемоги «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Фронтові експонати з цікавою історією».

Учасники заходу побувають на екскурсії по експозиції «Велич подвигу народного. 1939-1945». Після екскурсії в актовому залі музею всім охочим продемонструють експонати, що не представлені в експозиції, спеціально для цієї зустрічі їх підготують співробітники музею.

Відвідувачам покажуть листи та документи харків’ян, нагороди часів Другої Світової війни, елементи уніформи, фронтові фотографії. Деякі експонати можна буде потримати в руках і вивчити більш детально.

Крім того, для наймолодших гостей музею відбудуться конкурси та вікторини.

Захід відбудеться в неділю, 9 травня, о 14:00. Вартість участі: для дорослих — 30 грн, для дітей, учнів, студентів — 20 грн.