Лекція: Харківські міські голови 1767-1917. Персоналії.

Початок: 30.04.2017, 11:00

Місце: актова зала

Усі хто хоч раз бував у Харкові – знають, що це – особливе місто, навіть курява тут якась своя, унікальна. Це одне з перших міст, де було впроваджено газове освітлення вулиць та прокладено водопровід. Але завдяки кому з’явились всі ці блага цивілізації? Місто було створено силами місцевого самоврядування. Кожен з її представників зробив свій вклад у розвиток Харкова наприкінці XVIII – на початку ХХ століття. Традиційна зустріч цього разу буде присвячена діяльності харківських міських голів у період 1767-1917 рр. Факультатив відбудеться цієї неділі, 30 квітня о 14.00, у актовому залі музею. Окрім лекції, буде проводитись вікторина, присвячена персоналіям з історії місцевого самоврядування. Вартість відвідання факультативного заняття 10,00 грн.