Обряди і традиції Великодня

Початок: 21.04.2019, 10:00

Місце: актова зала

21 квітня 2019 р. о 13 годині в актовій залі музею відбудеться інтерактивний етнографічний захід «Обряди і традиції Великодня», під час якого відвідувачі дізнаються про історію виникнення найголовнішого християнського свята та особливості його святкування нашими предками. Гості заходу матимуть змогу долучитися до народної культури та взяти участь у майстер-класі з виготовлення великоднього яйця «крапанки», який проведе народний майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України, член Харківського клубу писанкарства імені А.П. Овчаренко Талашко Валерія Романівна. Кількість учасників майстер-класу обмежена, тому попередній запис обов’язковий (тел. для запису 731-13-48, відділ етнографії). Вартість факультативу 24/26 грн.
Даний захід може бути проведений і в інший день для організованої групи до 25 осіб.