Харківський історичний музей
Замовлення екскурсій
 +38(057)7313568

У Харківському історичному музеї триває унікальний воркшоп «Азимут культурного розвитку»

  Початок: 23.07.2019, 14:00

10.10.2019, 18:00

  Місце: актова зала


У вівторок, 6 серпня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова продовжується воркшоп «Азимут культурного розвитку». Проект проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Ключовою темою другого модулю воркшопу (6 серпня) стане вивчення нових форм та каналів комунікації музеїв з відвідувачем в епоху діджиталізації. Третій модуль (7-8 серпня) ставить за мету допомогти музеям розробити інструментарій для формування позитивного іміджу в інформаційному просторі. Четвертий модуль (9-11 серпня) буде присвячений аналізу та визначенню потенційних партнерів музеїв для створення культурного кластеру у форматі «музей-відвідувач-громада».

Кульмінацією воркшопу стане презентація ілюстрованого друкованого видання «Азимут культурного розвитку», що відбудеться 10 жовтня. У книгу ввійдуть матеріали від експертів проекту, а також опис найбільш успішних пілотних проектів від учасників програми.

Проект «Азимут культурного розвитку» спрямований на переформатування роботи музеїв, а також пошук нових форм та каналів комунікації закладів з відвідувачами. Воркшоп допоможе музеям переосмислити свою місію, створити власний впізнаваний бренд, розробити в подальшому унікальну стратегію розвитку, таким чином стимулювати культурний розвиток громад та покращити туристичний потенціал Харківщини.

Програма воркшопу складається з лекцій, тренінгів та практичних занять. Участь беруть 15 історико-краєзнавчих музеїв Харківської області комунальної форми власності та представники місцевого самоврядування. Спікерами воркшопу виступають провідні мистецтвознавці, арт-менеджери та музейники України.

Проект став переможцем цьогорічного Грантового конкурсу Українського культурного фонду в програмі «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти». Реалізується фахівцями Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова для музейників, представників місцевої влади та всіх, хто цікавиться роботою культурних установ.

Слідкуйте за новинами проекту на сайті Харківського історичного музею та на сторінці в Facebook.

#АзимутКультурногоРозвитку #заПідтримкиУКФ #програмаНОРД

*Зміст даного повідомлення не є офіційною позицією УКФ.