За лаштунками відомих космічних звершень. Лекція до Дня космонавтики

Початок: 4.04.2015, 11:00

Місце: актова зала

Останнє сторіччя ознаменувало прорив у вивченні і освоєнні космічного простору. Людство нарешті здійснило свою давню мрію і відірвалось від Землі, вийшовши за межі планетарної атмосфери. Разом з тим, прогрес науки не відбувався окремо від історичних подій та життя суспільства. Рішення космічних програм часто обумовлювались політичною кон’юнктурою, нестандартні дії астронавтів дозволяли рятувати, здавалось би, безнадійні ситуації, але і обертались публічними скандалами. Про ці та інші маловідомі цікавинки, а також видатну роль Харкова та харків’ян в освоєнні космічного простору ви дізнаєтесь під час музейної лекції-діалогу 4 квітня, о 14:00. Крім того, всі бажаючі зможуть ознайомитись з унікальними матеріальними експонатами, що мають пряме відношення до космічної тематики.