24 Сумцовські читання. Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій

18 квітня 2018, 13:30

У музеї на честь видатного українського вченого і громадського діяча, академіка Миколи Федоровича Сумцова, – фундатора та першого директора Музею Слобідської України були проведені 24 «Сумцовські читання». Щорічна наукова конференція зібрала цілу плеяду дослідників, краєзнавців, співробітники музеїв та науково-освітніх закладів культури України. Цьогорічна тематика «Сумцовських
читань» під назвою «Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій» – мала на меті розглянути актуальну проблематику музейного будівництва, провідні тенденції історичної науки та музеєзнавства. Крім того на пленарному засіданні відбулася презентація книжкових видань: книги, презентованої завідувачем сектору по роботі з учнівською молоддю, Богданом Івченком — «Антон Дикий. Портрет письменника на тлі сталінської епохи: матеріали до біографії», та представлення альбому-каталогу — «Історія колекції писанок Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова», створеного у співпраці Клубу писанкарства, Історичного музею та Михайла Красикова.