Військовослужбовці Національної Гвардії України здійснили мандрівку по історії Слобожанського краю

18 лютого 2022, 15:08

У неділю, 13 лютого, Харківський історичний музей ім. М.Ф. Сумцова відвідали військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади Національної Гвардії України. Тому визначною стала екскурсія оборонів саме експозицією «Слобожани».

Під час екскурсії з молодшою науковою співробітницею Масленниковою Мариною військовослужбовці занурилися в історію краю від часів пізнього палеоліту до початку ХХ століття.

Особливу увагу захисників привернуло озброєння різних історичних та археологічних періодів, зокрема: скіфська, салтівська, та доби козацтва.

Знання історії рідного краю підсилює патріотичний дух військовослужбовців для подальшої оборони та збереження суверинітету держави.