У музеї провели лекцію до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні

18 лютого 2022, 15:08

У п’ятницю, 18 лютого, напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні, до Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова завітали курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Співробітник музею Богдан Івченко в актовому залі музею розповів присутнім про основні події, які відбувались під час Революції гідності та про харків’ян Героїв Небесної сотні, які загинули 20 лютого 2014 р. від куль снайперів на вулиці Інститутській у Києві.

Крім того, гості музею побачили оригінальні особисті речі харків’ян Владислава Зубенка, Юрія Паращука та Євгена Котляра, які віддали своє життя, відстоюючи європейське майбутнє України під час Революції гідності.