Музейники прочитали студентам лекцію «Україна — єдина країна!»

18 лютого 2022, 10:05

У четвер, 17 лютого, до Харківської гуманітарно-педагогічної академії завітали музейники. Зустріч зі студентами була присвячена Дню єднання.

Україна вже 30 років існує як незалежна держава на мапі світу. Цьогоріч 16 лютого в нашій країні відзначався День єднання. На честь цього на вході в музей підняли національні прапори, а в самому музеї зазвучав державний гімн.

Наступного дня музейники прочитали студентам Харківської гуманітарно-педагогічної академії лекцію «Україна — єдина країна!».

Із лекції студенти дізналися про всі здобутки та досягнення нашого народу. Про те, що попри всі негаразди, які відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного — миру, спокою, міцної та квітучої держави та мирного неба на головою.