День народження в музеї у козацькому стилі

11 січня 2019, 15:01

Співробітники історичного музею ім. Сумцова розширюють сферу надання послуг для харків’ян та гостей міста. Нещодавно до музею звернулись батьки школяра з пропозицією провести культурно-освітній захід, на козацьку тематику, з нагоди дня народження свого сина. На пропозицію радо відгукнувся співробітник музею Богдан Івченко, який є автором популярного музейного заходу «Козацькому роду нема переводу».
У день народження, 11 січня 2019 р., іменинник разом зі своїми друзями і батьками завітав до музею. Спочатку гості поринули у козацьку минувшину на експозиції «Україна козацька», де змогли побачити і дізнатись більш докладно про унікальні козацькі артефакти, які зберігаються у музеї. Після цього в актовому залі для дітей були проведені різноманітні козацькі конкурси і вікторини, а найрозумніші та найспритніші козаки отримали пам’ятні медалі від Харківського історичного музею, а також зробили пам’ятні фото. Колектив історичного музею радо запрошує дітей та їх батьків цікаво і пізнавально провести час на наших заходах.
Замовлення музейний заходів за телефонами: