Харківський історичний музей
Замовлення екскурсій
 +38(057)7313568

Екскурсії у дні зимових канікул

  4 січня 2019, 11:45


У дні зимових канікул Харківський історичний музей ім. М. Ф. Сумцова радо запрошує харків’ян і гостей міста відвідати екскурсії нашими експозиціями, попереднє замовлення екскурсій за телефоном 0577313568

На 1 поверсі музею проводяться екскурсії експозицією «На перехрестях століть. Археологія краю», яка розповідає про найдавніше минуле Харківщини від появи людини сучасного типу до часів проживання на нашій території представників Салтівської археологічної культури.

На 2 поверсі всі бажаючі зможуть відвідати екскурсію по експозицію «Велич подвигу народного 1939–1945 рр.», під час якої дізнаються про цікаві експонати і події на території Харківщини часів Другої Світової війни.

На 3 поверсі музею на відвідувачів чекають 4 різні експозиції: «Історичні етюди. Харків 19 ст.», «Слобожанські мотиви. Етнографія Слобідської України», «Від відбудови до перебудови 1943–1991 рр.» та «Присягу двічі не дають». По всім цим експозиціям співробітники музею проводять цікаві та професійні екскурсії.

Експозиція «Україна козацька» на 4 поверсі музею, приверне увагу відвідувачів екскурсій справжніми козацькими святинями. Окрасою експозиції є унікальний гетьманський прапор, який належав Іванові Мазепі.

Запрошуємо харків’ян і гостей міста відвідати історичний музей ім. Сумцова, цікаво і з користю провести свій вільний час поринувши у минуле нашого краю.