Факультатив «Давні землероби неолітичної доби, походження, розвиток та загибель трипільської цивілізації»

16 грудня 2013, 13:21

Чергове, заплановане факультативне заняття з археології відбулось 14 грудня в Харківському історичному музеї.

Цього разу приводом для зустрічі стали давні землероби доби неоліту та одна з найбагатших в Україні за своєю археологічною спадщиною трипільська культура.

Аудиторія ознайомилась з головними винаходами неоліту, дізналась про причини, наслідки та шляхи міграцій перших землеробських спільнот.

Відвідувачам молодшого віку було запропоновано власноруч попрактикуватися у найдавніших способах розтирання зерна і вироблення борошна та виготовлення тканин на примітивному ткацькому станку.

В експозиції музею учасники факультативу отримали загальну уяву про гончарську справу трипільських племен.