Факультатив вихідного дня на тему «Від кам’яних відщепів до електробритви нового покоління»

18 жовтня 2017, 09:39

15 жовтня 2017 року в актовій залі Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова відбувся факультатив вихідного дня під назвою «Від кам’яних відщепів до електробритви нового покоління». Під час факультативу відвідувачі дізналися про традиції гоління з найдавніших часів, як з плином часу змінювалися інструменти, якими голилися. А також побачили першу електробритву, якою голилися космонавти на борту космічної станції «Салют». Дізналися, яка модель електробритви була задіяна на зйомках кінофільму «Ирония судьбы, или С легким паром!». Простежили еволюцію харківських електробритв від перших моделей до самих сучасних. Також була проведена вікторина під час якої були розіграні електробритви ТМ «Новий Харків».