Історичний музей імені Сумцова відвідав посол Нідерландів в Україні пан Йеннес де Мол

14 лютого 2020, 10:57

14 лютого 2020 р. історичний музей імені Сумцова відвідав посол Королівства Нідерландів в Україні пан Йеннес де Мол. Екскурсію музеєм для поважного гостя провели: зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Богдан Івченко та зав. відділу археології Віктор Аксьонов, оскільки Йеннес де Мол за освітою археолог і дуже цікавиться археологічною спадщиною Харківщини. Крім того, інтерес у посла Нідерландів викликали зразки середньовічної зброї, унікальний гетьманський прапор 17 століття, рідкісне козацьке Євангеліє та інтер’єр традиційної слобожанської хати-мазанки. Йеннес де Мол отримав задоволення від огляду експозиції музею, побажав колективу подальшого розвитку і великої кількості відвідувачів.