Історичний музей відвідала делегація з Чехії

8 березня 2018, 15:00

8 березня 2018 р. у історичний музей завітала велика делегація гостей з Чехії. Візит чехів до Харкова був пов’язаний з відзначанням 75-их роковин бою 1-го Чехословацького батальйону проти підрозділів Вермахту, який відбувся 8 березня 1943 р. біля села Соколово Зміївського району Харківської області. Особлива увага екскурсоводів історичного музею була зосереджена на експозиції «Велич подвигу народного», яка присвячена воєнним лихоліттям 1941–1943 рр. Великий інтерес гості музею виявили саме до експонатів, пов’язаних з історією Чехословацького батальйону. Екскурсія до музею сприяла знайомству поважних гостей з історією Харкова та залишила приємне враження у представників делегації з Чеської Республіки.