Карл Густав Маннергейм. Російський генерал та фінський маршал

11 вересня 2018, 12:46

11 вересня старший науковий співробітник С.М. Дейнеко провів тематичний захід для підопічних Територіального центру обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян Київського району м. Харкова. В центрі уваги знаходилася постать відомого політика, військового, мандрівника та улюбленця жінок — Карла Густава Маннергейма. Він залишив значний слід як в світовій історії, так і в історії Фінляндії. Під час лекції гості музею дізналися про етапи становлення Карла Густава Маннергейма, як людини, офіцера і політика. Хто вплинув на формування його волі і наполегливісті, військового і наукового досвіду, на аристократичну культуру і чудовий смак, який оцінили художники В. Сєров, Н. Цвіркунов та А. Галлен-Каллела.