Панель користувача
19 травня (чтв), 10:46

«Харків’яни – кращі!» — міністерський відгук у день музеїв

На міжнародний день музеїв 18 травня припало проведення навчального семінару-практикуму для депутатів та голів місцевих рад Харківської області. У ньому взяв участь директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов. Разом з іншими учасниками семінару він побував у музеї місцевого самоврядування Харківщини, познайомився з експозицією. Сергій Шаршов звернув увагу на експонати, які стосуються періоду УНР, часів створення фундаментального багатотомника «Історія міст і сіл Української РСР», зацікавився геральдикою територіальних громад нашого краю.
У книзі відгуків почесних гостей він зробив такий запис: «Вражений побаченим. Бачу вперше такого роду музей. Щиро Дякую. Харків’яни кращі. Вітаю працівників із професійним святом!»

МУЛЬТИМЕДІЯ

ПОВ'ЯЗАНІ ТЕМИ: