Харківський історичний музей
Замовлення екскурсій
 +38(057)7313568

Музей знов відкриває виставку «Харківщина. Від відбудови до перебудови» та відновлює екскурсії по суботах

 31 липня 2020, 15:08


З 1 серпня в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова знов відкривається виставка «Харківщина. Від відбудови до перебудови. 1943 — 1991 рр.». Також відновлюються екскурсії — поки що по суботах, групами не більше п’яти осіб.

Експозиція «Харківщина. Від відбудови до перебудови. 1943 — 1991 рр.» розповідає про відродження Слобожанського краю в перші повоєнні роки та висвітлює побудову індустріальної бази та розвиток сільського господарства, а також побут мешканців Харкова та області в 50 — 80-ті рр. ХХ століття.

Серед представлених експонатів — радянські грошові знаки й колекція побутової техніки тих часів, мотоцикл «CZ» (Чехословаччина, 1950 р.), велосипеди з Харківського велосипедного заводу, особисті речі льотчиків-космонавта Олексія Леонова та Юрія Малишева, сценічний костюм та взуття актриси Харківського академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка Світлани Коливанової та безліч інших цікавих артефактів.

Звертаємо увагу, що наразі для відвідувачів також відкриті виставки «Калейдоскоп музейних скарбів у вимірі часу», «Велич подвигу народного. 1939 — 1945» й нова експозиція «Будянські барви». З суботи, 1 серпня, гості музею можуть відвідати ці виставки в екскурсійних групах, склад яких поки що не перевищуватиме п’ять осіб.

Нагадуємо, що музей наразі працює з 14:00 до 17:00 з вівторка по суботу включно. Згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я України, вхід у музей дозволятиметься лише в масках або респіраторах.

У залах діють обмеження за кількістю відвідувачів: для експозиції другого поверху — не більше 12 одночасно, для третього — не більше 20. Екскурсії поки що не відбуватимуться.

Просимо з розумінням поставитися до вимушених заходів безпеки та дотримуватися під час відвідування музею протиепідемічних норм.