Музейний фестиваль-свято у історико-культурному заповіднику «Верхній Салтів»

28 квітня 2014, 13:27

26 квітня 2014 року співробітники Харківського історичного музею взяли участь у музейному фестивалі.
Захід був підготовлений студентами і викладачами Харківської державної академії культури та проходив на базі музею-заповідника «Верхній Салтів» (с. Верхній Салтів Вовчанського району).

Серед учасників благодійної акції більшу частину склали люди з особливими потребами, інтереси і можливості яких були враховані в програмі. Після привітання організаторів та представників органів місцевого самоврядування аудиторії було запропоновано прослухати оглядову екскурсію археологічним комплексом (городище, поселення та могильники хазарського часу).

Частина учасників залишилася на театралізовану виставу-екскурсію музеєм в с. Верхній Салтів. Інтерес як дітей так і дорослих викликали кілька майстер-класів: виготовлення кукли-мотанки, вправи з дзюдо для координації руху людям з особливими потребами.

Сонячний день на свіжому повітрі у живописному місці, смачні пригощання від організаторів та теплий прийом яскравою миттю частинки життя залишаться в пам’яті присутніх.