Обласний виїзний семінар керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Традиції українського весілля»

19 листопада 2015, 14:35

18 листопада 2015 року відбувся обласний виїзний семінар керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Традиції українського весілля», організований КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради. Учасники семінару мали нагоду відвідати Музей українського весілля в селі Великі Будища та Диканський краєзнавчий музей (Полтавщина). Для учасників семінару старшим науковим співробітником науково-методичного відділу Харківського історичного музею імені Миколи Сумцова, к.і.н. Оленою Щербань було підготовлено і проведено інтерактивну лекцію-практикум «Українське весілля: історія і сучасність».