Патріотичний захід для дітей «Ми майбутнє твоє, Україно»

3 червня 2019, 07:50

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в музеї був проведений інтерактивний захід, присвячений маленьким українцям, що народилися і живуть на такій славній, чудовій, багатій землі. Як відомо, любов до України починається з любові до малої Батьківщини, до рідного краю – до Слобожанщини. Тож відвідувачі мали змогу більше довідатися про важливі складові життя наших предків слобожан – хату-мазанку, різноманітні предмети побуту, народні страви, найголовніші символи та обереги, народні пісні та безцінні перлини народної мудрості. На ці та інші теми дітям були запропоновані загадки, вікторини, завдання, які вони з легкістю подолали. Сподіваємося, що маленькі гості музею своїми знаннями, працею, здобутками будуть примножувати культуру своєї Батьківщини, бо від розуміння минулого залежить яким буде наше майбутнє, майбутнє України.