Підпільний та партизанський рух на Харківщині. Співробітники музею ім. Сумцова провели захід у фармацевтичному університеті.

20 вересня 2018, 11:06

20 вересня 2018 р. до Національного фармацевтичного університету завітали співробітники Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова. Перед студентами та співробітниками навчального закладу виступив зав. сектору відділу науково-освітньої роботи Б. А. Івченко, який розповів про події Другої світової війни на Харківщині, а особливу увагу звернув на підпільний та партизанський рух. Крім того були висвітлені питання роботи медицини у роки окупації. Особливий інтерес у відвідувачів виклали експонати відповідної тематики та пересувна виставка історичного музею. Подібні заходи безперечно сприяють патріотичному вихованню майбутніх молодих спеціалістів на прикладі самовідданості та любові до Батьківщини минулих поколінь.