Розпочала роботу виставка «Україна: дорогою ціною»

10 листопада 2020, 14:28

Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова приєднується до вшанування пам’яті та святкування 76-ї річниці від остаточного визволення України від нацистських загарбників і відкриває тематичну виставку «Україна: дорогою ціною».

28 жовтня Україна відзначила 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів. Визволення України далось народу ціною завзятої праці, відданих життів і зламаних доль.

На виставці «Україна: дорогою ціною» ви зможете подивитися на предмети, що розповідають особисті людські історії та зберігають пам’ять про трагічні події Другої світової війни.

Вхід на виставку вільний.

Музей працює з 9:30 до 17:00 з вівторка по неділю включно. Звертаємо увагу, що вхід дозволяється лише в масках або в респіраторах. У виставкових залах слід дотримуватись дистанції.