22 лютого 2019, 11:14

Семінар для директорів РБК та фахівців закладів культури Харківської області «Організація роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні» проходив 18 лютого 2019 р. на базі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва. Проблему збереження нематеріальної культурної спадщини розглядали на прикладі традиційного ремесла Харківщини — коцарства. У діяльності семінару взяла участь Лисенко О.Л. старший науковий співробітник відділу науково-фондової роботи Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова з докладом «Коцарський шлях». Авторка дала аналіз розвитку коцарства на Харківщині та проілютрувала його зразками з коллекції музею.