Співробітники музею провели лекцію до Дня пам’яті жертв політичних репресій

16 травня 2019, 13:44

Кілька років колектив історичного музею ім. Сумцова співпрацює з Харківським обласним центром молоді. 16 травня 2019 р. зав. сектором по роботі з учнівською молоддю Богдан Івченко провів у центрі лекцію з нагоди вшанування жертв політичних репресій. Основна увага у розповіді музейного співробітника була сконцентрована на харків’янах, які зазнали репресій від радянської влади. Особливий інтерес у студентів Харківського коледжу текстилю і дизайну викликала розповіді про репресованого літератора, директора Харківського історичного музею Антона Васильовича Дикого, який був розстріляний в 1937 р. Лекція доповнила знання студентів про трагічні сторінки вітчизняної історії і сприяла розумінню недопустимості повторення подібного.