Співробітники музею вшанували пам’ять жертв Голодоморів

25 листопада 2020, 09:14

У вівторок, 24 листопада, завідувач сектору відділу науково-освітньої роботи Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Богдан Івченко відвідав Харківську загальноосвітню школу № 164 і провів музейний захід «Голодомор 1932-1933 років в Україні».

Щороку в листопаді Україна та весь цивілізований світ вшановують пам’ять про померлих у страшні роки Голодоморів в Україні. У ці дні співробітники Харківського історичного музею відвідують навчальні заклади міста, проводять пам’ятні заходи, демонструють пересувні виставки відповідної тематики.

Під час тематичного заходу в загальноосвітній школі № 164 учні дізнались від співробітника музею Богдана Івченка про маловідомі факти, пов’язані з хлібозаготівлями і Голодомором 1932-1933 років в Україні, а також ознайомились з експонатами відповідної тематики з фондів музею.

Такі зустрічі допомагають школярам поглибити знання про Голодомори в Україні та формують повагу до невинних жертв, які померли страшною смертю голоду.