Співробітники музею взяли участь у конференції «Навчальний заклад: історія та сучасність»

29 березня 2017, 09:34

28 березня 2017 р. на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди була проведена конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність». На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Можливості взаємодії історичного музею із загальноосвітніми школами» виступив завідувач сектора по роботі з учнівською молоддю історичного музею Богдан Івченко. У своїй доповіді Б. А. Івченко розповів про стаціонарні експозиції, як головні складові частини музею та проведення екскурсій по ним, а також поінформував учасників конференції про нові форми роботи: інтерактивні заходи, квести, екскурсії-портфоліо та про можливість роботи дослідників, у т. ч. учнів Малої академії наук, з фондовим зібранням музею. Доповідь викликала жвавий інтерес у учасників конференції.