Студентки ХГПА відчули себе панянками позаминулого століття

16 березня 2018, 13:14

15 березня в актовій залі історичного музею була проведена чергова лекція, присвячена моді та побуту жінок 19 століття. Цього разу приміряти на себе образи панночок минулої доби змогли студентки Харківської гуманітарно-педагогічної академії.
Найбільше дівчат вразило те, як змінилося життя за останні двісті років, у результаті чого у пріоритеті опинилася не естетика зовнішнього вигляду, а її комфорт.
У центрі уваги опинилися також різноманітні експонати з фондової колекції музею: прикраси, предмети одягу, щипчики для завивки волосся, мініатюрні записнички карне-де-баль тощо. Крім того, для наших чарівних відвідувачок був проведений тематичний квест по експозиції «Харків ХІХ ст. Історичні етюди».