У історичному музеї відкрилася виставка «100 років боротьби. Українська революція. 1917-1921»

22 січня 2018, 10:19

Сьогодні у Харківському історичному музеї імені М.Ф.Сумцова урочисто відкрито нову виставку «100 років боротьби. Українська революція. 1917-1921». Вона була підготовлена Українським інститутом національної пам’яті.
Виставка, що складається з 21 банеру, розповідає історії провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917 — 1921 рр.
Багато уваги приділяється лідерам Української революції – Михайлу Грушевському, Володимиру Винниченку, Симону Петлюрі, Павлу Скоропадському, Євгену Петрушевичу та іншим, які розробляли її ідеологію, формували порядок денний, вели за собою народ.
Фотографії і свідчення сучасників відтворюють атмосферу того часу, проливають світло на життя і побут звичайної людини в умовах революційних потрясінь.

Виставка знаходиться на 1-му поверсі музею. Вхід вільний.