У музеї тривають роботи зі створення експозиції до 120-річчя з дня відкриття Салтівської археологічної культури

16 березня 2020, 11:48

З 13 березня Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова закритий для відвідувачів у зв’язку з пандемією коронавірусу в Європі. Втім, у період карантину співробітники установи продовжують роботу.

Так, співробітники відділу археології працюють над створенням нової експозиції до 120-річчя з дня відкриття Салтівської культури. Ця культура була відкрита вченим-археологом Василем Бабенком поблизу села Верхній Салтів на території сучасного Вовчанського району Харківщині і наразі є відомим на увесь світ археологічним брендом регіону.

Археологи Харківського історичного музею вже давно проводять розкопки Салтівської культури й досліджують її.

Про дату відкриття нових експозицій буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що вхід у музей буде закритий для відвідувачів із 13 березня до 3 квітня включно, а усі масові заходи та факультативи, які мали відбутися в цей період, будуть перенесені на інші дати.